Realizacja nr 7/2017

Opis realizacji

Kto by nie chciał mieć takiej sypialni z możliwością oglądania filmów , koncertów i słuchania muzyki na wysokim poziomie ? Wszystkie elementy wystroju zostały zaprojektowane i wykonane na zamówienie uwzględniając zaproponowane rozwiązanie AV.

System audio video ze względu na ograniczoną powierzchnie sypialni został zaprojektowany i wykonany w oparciu o następujące komponenty : podstawowy element do dwa głośniki aktywne firmy Audium model Comp 3 active  które są zamontowane na standach firmy VAP specjalnie wykonanych na potrzeby tego projektu , standy wychodzą bezpośrednio z mebla i posiadają dedykowane podstawy zaprojektowane pod głośniki Audium , standy zostały wypełnione balastem dla zwieszenia zdolności pochłaniania drgań. Przewody sygnałowe to model firmy Arini Audio zaprojektowany do przedmiotowych głośników model Indywidual for Comp 3 active w tym przypadku zakończony kątowymi wtykami RCA ze względu na niedużą ilość miejsca za głośnikami. Źródłem sygnału jest odtwarzacz BD firmy Cambridge Audio model 752 BD który pracuje w trybie przedwzmacniacza i steruje głośnikami aktywnymi , dzięki dodatkowym wejściom HDMI do odtwarzacza został podłączony tuner TV-SAT NC+ jako wyświetlacza użyliśmy profesjonalny monitor TV firmy Sony model 49X 8370C 4K zamontowany na statycznym uchwycie firmy Vogels model Wall 1315 . Przewody zasilające urządzenia to modele firmy Arini Audio Escape from Utopia a za bezpieczeństwo odpowiada listwa zasilająca firmy Supra model MD08 .

Przedmiotowa konfiguracja zbudowana w oparciu o źródło i dwa aktywne głośniki powoduje, że dźwięk posiada duży rozmach , dynamikę i fantastyczna stereofonię zarówno przy oglądaniu filmów jak i słuchaniu muzyki.

Wszystkie prace związane z projektowaniem mebla AV, doborem i montażem urządzeń  wykonaliśmy samodzielnie.